Informace o nás, nebo spíše o mně? :-)

Jmenuji se Michaela Válková a jsem zde (na těchto stránkách) Váš průvodce pro přirozenou harmonii Vašeho prostoru. Můj život s Feng Shui začal na konci roku 2010, kdy jsem objevila několik knih, které se mnou vnitřně rezonovaly a transformovaly můj úhel pohledu na svět, život a domov. Vše se změnilo velmi rychle, stále jsem něco hledala a našla jsem FENG SHUI.
Feng Shui od té doby studuji dodnes, přednáším, tvořím kreativní workshopy a učím lidi vnímat svůj vlastní prostor jinýma očima.
 
Co je to Feng Shui? 
 

Feng Shui je součásti tradiční čínské medicíny (dále jen TCM) a přestavuje propojení člověka s prostorem v čase a je ve velmi blízkém propojení s čínskou astrologií. Kromě Feng Shui a čínské astrologie patří do TCM: akupunktura (práce s energií protřednictvím jehel a akupunkturních bodů), speciální čínská masáž, moxování, fytoterapie, dietika a harmonizační cvičení čchi kung (cvičení těla a ducha v propojení s dechem).

Feng Shui znamená v překladu "Vítr" a "Voda" setkáte se zde s energii "Jangu" a "Jinu", na stránkách nahlédnete blíže do filozofie a tajemství taoismu. Feng Shui je práce s energií v prostoru a je úžasným pomocníkem, jak prostřednictvím změn v životním prostoru, transformovat svůj život, změnit sám sebe a vlastní kvalitu života.

Ve Feng Shui spojuji vše co jsem poznala, vyzkoušela a osvědčilo se mi u klientů i v mém vlastním osobním životě. Kromě Feng Shui studuji systemickou práci a rodinné konstelace, permakulturu a přírodní stavitelství, makrobiotiku a aromaterapii.

Pokud Vás zajímá toto téma více, budu ráda Vašim průvodcem :-)

Ohledně Feng Shui poradenství příkládám níže ceník:

Feng Shui: Techniky Školy formy (tvaru),  Školy Kompasu, práce s lidskou typologií dle Ming Kwa, techniky Ba Gua a Ba Zhai, techniky a výpočty Letící hvězdy a podpůrné Feng Shui rituály.

PA-KUA A PĚTI PRVKŮ, INSTUICE A ČCHI.

Feng-Shui poradenství Zlín (kancelář)

600Kč/hodina

Feng–Shui poradenství přes SKYPE

600Kč/hodina

Feng-Shui poradenství v místě bydliště klienta

1200Kč/hodina

Návrhy obytných místností

600Kč/hodina (pouze návrh objektu)

Návrhy obytných místností standardně cenově vycházejí

od 6000Kč do 20 000Kč.

Návrhy komerčních prostor

500Kč/hodina (pouze návrh objektu)

Návrhy komerčních prostor standardně cenově vychízejí

od 6 000Kč do 20 000Kč.

Otázky vztahující se k tématice Feng-Shui  pro klienty, kteří byli již na konzultaci.

Dle náročnosti odpovědi od 90Kč-200Kč.

Prodej harmonizačních pomůcek

Od 150Kč.

K ceně Feng Shui poradenství v místě bydliště klienta si připočítávám cestovné,

které se odvíjí od vzdálenosti a dostupnosti tohoto místa.

Kontakt:

Tel: +420 732 628 490, e-mail: valkovampf@gmail.com